Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcısı

Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcısı

Bıçak altına yatmadan, dudağınıza iğne enjekte ettirmeden ve estetik müdahalelere gerek kalmadan dudağınızı doğal bir şekilde dolgunlaştıran Farmasi Dudak  dolgunlaştırıcı Lip Plumper ürünü ile tanışın! Farmasi dudak dolgunlaştırıcı ürün dudaklarınıza estetik müdahaleye gerek kalmadan gerekli dolgunluğu sağlayacak! Ayrıca Dudak çizgilerin, kuru dudak görünümünün önüne geçerek rujlarınızın çok daha pürüzsüz, çok daha kadifemsi görünmesine yardımcı olacak!

Tek bir ürün ile dudaklarınızı nemlendirebilir, çok hafif bir renk katabilir, dudaklarınızı dolgunlaştırabilir ve dudak çizgilerin de azalmasını sağlayabilirsiniz!

İşte tek bir ürün ile birbirinden farklı opsiyonlar sizinle!

Farmasi dudak dolgunlaştırıcıyı günde 2-3 kere tekrar ederek dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Farmasi dudak dolgunlaştırıcı kullanırken en iyi faydayı sağlamak için sabah ve gün içerisinde en az 2 defa uygulamanız gerekiyor. İşte arması dudak dolgunlaştırıcısının kullanım şekli;

1. katı uyguladıktan sonra 5 dakika beklemeniz önerilir.

Temiz ve kuru dudaklara, dudak çizgisi dahil olmak üzere ince bir tabaka halinde uygulanır.

Tek başına uygulandığında dudak rengini hafifçe belirginleştirir.

Dudaklarınızda ıslaklık doğal bir pembelik sağlar.

Bu da ürünü günlük makyaj için kullanımı ideal hale getirir.

Uygulama sonrası ruj kullanmak istiyorsanız ürünün fazlalığını bir peçete yardımıyla alabilir üzerine istediğiniz tarzda rujunuzu uygulayabilirsiniz.

Rujunuzu uygularken 5 dakika beklemeniz yeterli olacak. Daha kalıcı bir sonuç için düzenli kullanmanız önerilir. Farmasi laboratuarlarında özel olarak geliştirilen dudak dolgunlaştırıcısı ile dudaklarınızı artık çok daha dolgun! Ekstra parlak ve pürüzsüz dudaklar için Farmasi lip plumper dudak dolgunlaştırıcısı tavsiye edilir. Ekstra dolgun Ve pürüzsüz dudaklar için Farmasi dudak dolgunlaştırıcısını siz de denemelisiniz. Dudakların görünümünü pürüzsüzleştiren, dolgunlaştıran dudakları nemlendiren bu ürünü sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi lip plumper dudak dolgunlaştırıcısı 1303660 4 ml

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir