Farmasi Dr Cevdet Tuna Age Reversist Serisi

Cildinizin Gençlik iksiri olan Farmasi Age Reversist serisinin içerisinde tüm cilt bakımınızı yapabilmeniz için ideal ürünler bulunmaktadır. Farmasi Age reversist jel temizleyici ile cildinizi kir ve yağdan arındıran sonra gözeneklerinizi temizleyebilirsiniz. Farmasi Age reversist göz kremi ise göz altı torbalarının ince çizgi görünümlerinin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan bir üründür.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Age Reversist serum ise serideki en etkili ürünlerden biridir. Cildin nem dengesini koruyan aynı zamanda görünür çizgileri ve derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan mucizevi bir serum dur.

Farmasi Age reversist nemlendirici krem ise çevresel etkilere karşı cilt bariyerini güçlendirirken cildinizin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Farmasi Age reversist serisinin en önemli özelliği ciltteki kolajen sentezinde % 67 oranında artış sağlamasıdır.

Dr Cevdet TunaAge Reversist kırışıklıkların görünümünü azaltırken gençlik iksiri sayesinde cildinize ışıltısını geri kazandırır. Ürünü kullananların çoğu ince kırışıklıkların görünümününde azalma olduğunu belirtmiştir. Tüm seriyi aynı anda kullanarak kırışıklık görünümünün azalmasına ekstra olarak yardımcı olabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizdeki ışıltıyı kırışıklıkların görünümünü azaldığını ve en önemlisi cildinizin sıkışıp toparlanırken ekstra dolgunluk kazandığını kısacası gençleştiğini fark edeceksiniz. Olgun ciltler için birebir bir seridir sizde Farmasi Age reversist serisini ve diğer tüm Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir