Farmasi CC Krem

Cildinizde ufak tefek renk eşitsizlikleri var ise ve günlük makyajınızda ağır ten görünümünden hoşlanmıyorsanız ekstra kapatıcı ürünler kullanmak cildinizi yoruyorsa O halde Farmasi CC krem ile tanışın. Farmasi CC krem ile cilt tonunu eşitlemek, daha aydınlık, pürüzsüz ve doğal bir ten görünümüne kavuşabilirsiniz. Lekelerinin görünümünü eşitleyerek cildinize anında bir ışıltı kazandırır ve tek renk görünmesine yardımcı olur.

Üstelik kalın yapıdaki ten ürünlerini kullanmanıza gerek kalmaz. Gözeneklerinizin görünümünü hafifletir, renk eşitsizliklerini düzenler ve en önemlisi cildinizde duru sağlıklı bir görünüm sunar.

Farmasi CC krem Farmasi’nin en popüler ve en çok satan ürünlerinden biridir. Günlük makyaj için kullanımı idealdir. İçerisinde Multimineral kompleks, makademya özü, B3 vitamini, yulaf özü, İpek proteini, kolajen Argan yağı, C vitamini ve 8 etkili sizi krem sayesinde aynı zamanda Güneş koruması 25 içerir. Günlük makyaj için kullanıma çok uygundur.

Her ten grubu rahatlıkla kullanabilir. Cildiniz kuru karma veya yağlıya dönük ne olursa olsun Farmasi CC krem cildiniz ile bütünleşecek. Eğer ekstra yağlanma sorunu yaşarsanız sadece transparan pudra kullanmanız yetecektir. Sizde Farmasi CC kremi ve diğer Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sayfamızdan online kataloğu inceleyerek ürünleri direkt olarak sepetinize ekleyebilir ve ev konforunda alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Farmasi CC krem 50 ml açıktan ortaya 1104060


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir