04/08/2018

Farmasi Bebek Losyonu

Farmasi Baby Fresh Bebek Losyonu

Özel olarak geliştirilen hassas ve hafif formülü sayesinde; uygulaması kolay ve emilimi hızlıdır.Bebeğiniz rahat bir banyo keyfi yaptıktan sonra ekstra bir rahatlık isterseniz Farmasi Bebek Losyonu en iyi yardımcıdır. Ekstra nemlendirme ekstra rahatlık ekstra rahat bir uyku bebeğinizle birlikte olacak. E Vitamini ile takviye edilmiş ince dokusu bebeğinizi rahatlatır. Bebeğiniz sadece banyo yapmakla kalmaz, vücudu nemlenmiş yumuşak saf su kadar berrak olacak. İpeksi bir yumuşaklık tüm bedenini saracak. PH değeri cilde uyumludur.

İçeriğinde

 İçerisinde paraben, alkol ,sls ve kimyasal maddeler içermez
 Allerjen içermez
 Dermatolojık olarak test edilmiştir
 Doğal bitki özleri (papatya özleri ) içerir
 Zeytinyağıyla ve e vitaminiyle zenginleştirilmiştir

Farmasi Babay Fresh Bebek Losyonu

Farmasi Babay Fresh Bebek Losyonu 1102058 300 ml

Kullanımı

Bebeğinizin banyodan sonra iyice kurulayın elinize farmasi bebek losyonundan alın bir miktar ve nazik hareketlerle parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulayın.

Bebeğinizin rahatlatarak cildini yumuşatan Farmasi Bebek Losyonu ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına indirimli almak için Farmasi Kayıt olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasi den güncel haberlerin, indirimli ürünler, kampanyalar ve bir çok süpriz fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi üye olmadan Farmasi Katalog dan zevkinize uygun seçeceğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.