Farmasi BB Serisi

%100 Türk markası olan Farmasi’nin en çok satılan, en çok tavsiye edilen ve kullanıcıları tarafından en çok memnun kalınan serilerinden biri de Farmasi BB serisidir.

Farmasi BB serisi doğal makyajdan hoşlananların ve en önemlisi ciltlerini kalın bir tabaka halinde örtmek istemeyenlerin favorisidir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş Farmasi BB serisinin içerisinde herkesin beğenerek kullandığı Farmasi BB Krem, Farmasi BB göz çevresi kremi ve Farmasinin kadifemsi pürüzsüz ve matlık sağlayan Farmasi BB pudrası bulunur.

Farmasi BB Krem günlük olarak kullanmak için idealdir. İçerisinde güneş koruma faktörü bulunur ve cilt tonunu hafifçe eşitlerken nemlendirir. Cilde taze ve doğal bir görünüm sunarken hafif kapatıcılığı sayesinde gözeneklerinizi tıkamaz. Farmasi BB göz kremi ise koyu halka görünümünü kapatırken ince çizgilerinize asla dolma yapmaz. Göz çevresini nemlendirir torba görünümünü azaltır. Farmasi BB pudra ise sürdüğünüzde kadifemsi bir matlık sağlar. Hafif kapatıcılığa sahip olan bu renkli pudranın iki farklı tonu bulunmaktadır açık ve orta tonlu tercih ederek cildinize hem hafif bir renk eşitliği sağlayabilir hem de gün boyu matlığını keyfini çıkartabilirsiniz.

Yumuşacık ve hafif yapısı ile cilt kusurlarını kapatarak doğal ve canlı bir görünüm sağlar. Kadifemsi mat bitişi ile aynı zamanda makyajınızın kalıcılığını artırır. Sizde Farmasi BB serisi ile günlük kullanıma uygun hafif formüllü makyaj malzemelerini keşfedin ve günlük makyajınızda pratikliğin keyfini sürün!

Farmasi BB serisindeki tüm ürünleri sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir