Farmasi BB Krem

%100 Türk markası olan Farmasi’nin renkli kozmetik alanında en ikonik ve en sevilen ürünlerinden biri olan Farmasi BB Krem yıllar geçtikçe popülerliğini sürdürmeye devam ediyor! Binlerce kişinin beğenisini kazanmış olan Farmasi BB Krem günlük kullanıma çok uygun olduğu için hafif bir formülasyona sahip olduğu için ve temiz içeriklerinin yanı sıra cilde bakım yapan özel içerikler ile donatıldığı için çok sık tercih ediliyor!

Farmasi BB Krem günlük olarak kullanabileceğiniz cildinizdeki kusurları kapatan ve doğal bir şekilde cildinize aydınlık sağlayan bir üründür.

Cildinizi ağırlaştırmaz ve bunun sonucu olarak da cildinizde yapay bir görüntü oluşturmaz. Farmasi BB kremin içerisinde makademya yağı bulunur. Makademya yağı özelliği ile cildinizi gün boyu nemlendirir. Ayrıca cildinizi beslemek için B3 vitamin D bulundurur yulaf özlü özel içeriği sayesinde cildinizi yumuşatır ve onarmaya yardımcı olur.

Ayrıca İçerisinde güneş koruma faktörü 15 bulunmaktadır. İpek proteini sayesinde yumuşacık bir cilde kavuşabilirsiniz kusurlarınızı kapatabilirsiniz. Sizde Farmasi BB kremi sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye Ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi BB krem açık 50 ml 1104170


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir