Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için, eklem kas boyun baş ve ağrılarını gidermek için Dr Cevdet Tuna at kestanesi iki kat etkili masaj jeli her evde bulunması gereken Joker ürünlerdendir!

Masaj keyif veya lüks değildir. Düzenli aralıklarla doğru bir şekilde yapıldığında bünyenize rahatlatacak ve sizi ertesi günü hazırlayacak mucizevi bir güçtür. Yorgunluk ayak ve bacaklarda başlar.. Eğer Sizin de gün boyu koşuşturmalı bir işiniz varsa ve eve geldiğinde de kendinizi dinlenmiş bir şekilde hissetmek istiyorsanız Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jelini hem bacaklarınıza hem ayak bölgenize uygulayarak rahatlama sağlayabilirsiniz.

Ayrıca baş ağrısı eklem ağrısı veya ufak kas ağrıları zedelenmeler gibi durumlarda da Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli rahatlamanız için yardımcı olacaktır. Dr Cevdet Tuna yoğunlaştırılmış Çift etkili formülü sayesinde at kestanesi, sarı kantaron, nane, Mentol ve esansiyel yağları bir arada içerir. Ürünlerin içerisinde paraben alkol SLS triklosan ve fitalat türevleri bulunmaz.

Mentolün ferahlatıcı etkisi ise keyifli bir masaj uygulaması sağlar. Arnica ve biberiye yağları ise cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Rahatlamak ve masaj yapmak için kullanabilirsiniz. Siz de günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve kas eklem ağrıları için ilaç kullanmaktan evvel masaj ile geçirmek istiyorsanız o halde Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jelini mutlaka denemelisiniz. İçerisinde triklosan paraben Parafin bulunmayan at kestanesi masaj jelini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna at kestanesi iki kat etkili masaj jeli 125 mil 1106013 250 mil 1103180


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir