01/12/2019

Farmasi Ağustos 2019 Kataloğu

Ağustos ayının başlangıcı ile birlikte Farmasi’nin fırsatlarla dolu Ağustos 2019 kataloğu yayınlanıyor! Sizde yepyeni katalogdan indirimli ürünleri keşfetmek ve Farmasi’nin sizlere sunduğu imkanlardan fırsatlardan faydalanmak için hızlıca kataloğumuza göz atın. Sayfamız üzerinde bulunan online katalog sekmesine tıklayarak tüm ürünlerdeki indirimleri ve ürünlerin açıklamalarını çok daha detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Farmasi Ağustos 2019 kataloğu Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisini denemeniz için muhteşem bir fırsat sunuyor. Çay ağacı yağı serisi akne ve sivilce karşıtı sebum dengeleyici bir seridir. %55 e varan indirimler ile Ağustos kataloğunda sizleri bekliyor!

Dr Cevdet Tuna yüz yüz yıkama jeli, Dr Cevdet Tuna yüz temizleme toniği, ve Dr Cevdet Tuna yüz kreminden oluşan dört dörtlük cilt bakımınızı yapabileceğiniz üçlü ürün paket halinde indirimde!

Farmasi Ağustos 2019 kataloğu tam sizlik! %100 doğal çay ağacı yağı içeren Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü ürünler dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürünlerin içerisinde zararlı bileşenler bulunmaz. Paraben parfüm alkol ve SLS türevlerinden uzak olan ürünler. Ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmez, dilerseniz Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü seriyi saçlarınızda da kullanabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü şampuan ve duş jeli duşunuzun vazgeçilmezi olacak. Karma ve yağlı ciltlere özel çay ağacı yağı serisini denemek için Ağustos 2019 kataloğunu fırsata çevirin!