03/23/2018

Farmasi 3D Effect Maskara

Farmasi 3D Effect Maskara

Farmasi 3D Effect Maskara takma kirpik kullanmadan kirpiklerinizi Tek fırça darbesiyle etkili bir derinlik kazandıran bir ürün ile karşınızdayız. 3D boyutlu kirpik görünümü veren fırçası sayesinde kökten uca dolgun ve belirgin kirpriklere sahip olmak artık çok kolay.

Düz ve kısa kirpikleriniz mi var o zaman bu harika maskara tam da size göre; özel 3D boyutlu fırçası sayesinde düz kirpikleri kıvırma özelliği ile kirpik kıvırma makinesi kullanmadan beklentilerinizi karşılayacak bir ürün.

Bu rimele bayılacaksınız..

Gerçek ötesi kadar belirgin! Bir fırça etkisi ile bakışlarınıza anlamlı bir derinlik kazandırır. 3 boyutlu kirpik görünümü veren fırçası sayesinde dipten uca kadar dolgun kirpikler kazandırır.

Farmasi 3D Effect Maskara

Farmasi 3D Effect Maskara 10 ML /1301344

 

Kirpiklerinize 3 boyutlu dolgunluk kazandıran Farmasi 3D Effect Maskara ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Kayıt olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasi den birbirinden güzel Kozmetik ürünlerinin, güncel haberlerin, indirimli ürünler, kampanyalar ve bir çok süpriz fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi üye olmadan Farmasi Katalog dan zevkinize uygun seçeceğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.