01/12/2019

Farmasi 2019 Nisan Kataloğu

Gözenek problemi yaşayan biri iseniz ve özellikle siyah nokta oluşumundan muzdaripseniz o halde Farmasi Nisan 2019 kataloğunda tam sizin cilt tipinize uygun Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisinde büyük indirimler olduğunu söyleyerek yazımıza başlayalım. Aktif karbonun cilde faydalarını biliyorsunuz. Aktif karbon gözeneklere doğru uygulanmasıyla gözeneklerin içinde biriken ölü hücreleri toksinleri ve kirleri kolaylıkla yok eden bir bileşimdir.

Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisi cildinizde yepyeni bir görünüm yaratacak Farmasi Nisan 2019 kataloğunda Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisinde %50 ye varan indirimler sizleri bekliyor. Siyah nokta oluşumuna, burun üzerinde biriken fazla yağlanma ve pürüzlere aynı zamanda geniş gözeneklere iyi gelen Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisinin içerisinde yüz yıkama jeli, maske öncesi serum, karbon maske ve tonik bulunuyor.

Özellikle geniş gözeneklere sahip siyah nokta oluşumundan müzdarip ciltler Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisini Nisan 2019 kataloğunda deneyerek ciltleri için büyük bir iyilik yapmış olacaklar. Sayfamız üzerinde bulunan online katalogları inceleyerek Farmasi Nisan 2019 kataloğu hakkında çok daha detaylı bir bilgiye ulaşabilir ürünlerin kodları ve açıklamaları yardımı ile çok daha keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz ve Siparişinizi onaylamanız yeterli olacaktır. Sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurursanız Farmasi ye ücretsiz üye olursunuz. Farmasi girişimcisi olarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyattan yani Fabrika Satış fiyatından alma şansına kavuşabilirsiniz.