01/12/2019

Farmasi 2019 Mayıs Kataloğu

Yeni bir aya başlangıç demek Farmasinin yepyeni ve fırsatlarla dolu kataloğunun çıkması demek Farmasi Mayıs 2019 kataloğu yayınlandı!

Dr Cevdet Tuna White Correct leke giderici ve cilt cilt aydınlatıcı ürünlerde Farmasi Mayıs 2019 kataloğunda indirimler sizleri bekliyor! Cildinizde renk düzensizliği lekelenme problemleri var ise ve bu durum sizin çok daha kalın ten ürünleri kullanmanıza neden oluyor ise o halde Dr Cevdet Tuna White Correct koyu leke giderici ürünleri denemelisiniz. Dr Cevdet Tuna White Correct multivitaminli aydınlatıcı yüz kremi sayesinde lekelerinin görünümünü açılacak uzun süreli kullanımda leke görünümünü önlemeye yardımcı olan multivitaminin kompleksi sayesinde aynı zamanda cildinizin nem ihtiyacını da karşılayan ürünün takviye edici ve tamamlayıcısı olarak Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabunu da kullanmalısınız.

Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun lekesiz pürüzsüz daha beyaz ve daha genç bir cilde sahip olmanızı destekler. Cildinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırırken lekelerinin görünümünü azaltır.

Dr Cevdet Tuna White Correct ikili bakım paketi halinde Farmasi Mayıs 2019 kataloğunda indirimler ile sizleri bekliyor. Siz de aydınlanmış temizlenmiş nemli berrak ve duru bir cilt görünümü için bu ay cildinize bir iyilik yapın ve Dr Cevdet Tuna White Correct serisini deneyin.

Dr Cevdet Tuna nın en popüler ürünlerinden biri olan Vitalizing sarımsak özlü şampuan koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar için özel olarak üretilmiştir. %50 ye Varan indirimler ile Farmasi Mayıs 2019 kataloğunda Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsaklı şampuanı da mutlaka denemelisiniz.

Tüm ürünleri sayfamız üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın olabilir, ayrıca online kataloğu tıklayarak ürünlerin kodları ile birlikte ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz onaylayabilirsiniz.