12/12/2018

Farmasi 2019 Mart Kataloğu

Farmasi 2019 Mart Kataloğu

Her bir yeni kataloğu heyecanla beklenen Farmasi 2019 Mart Kataloğu yayınlandı! 2019 Mart Kataloğu da bizi hangi indirimli ürünler bekliyor?

Farmasinin yeni çıkan en gözde ürünlerinde indirimler ne kadar? Gelin birlikte keşfedelim; 

Farmasi 2019 Mart Kataloğunda renkli kozmetiklerde büyük indirimler sizleri bekliyor! Özellikle ruj sevdalısı biriyseniz Farmasinin birbirinden farklı formülasyonlara sahip rujların büyük oranda indirimde olduğunu görebilirsiniz!

Farmasi’nin kadifemsi bitişe sahip Velvet mat likit rujlar Mart Katalogunda indirimde!

Tüy gibi hafif mat Velvet likit rujlar ile Sonbahar ve kış renklerini keşfetmenin tam zamanı! Dudaklarda gün içinde ağırlaşma hissi yaratmayan, akma yapmayan özel formülü ile aynı zamanda dudaklarınızı kurutmaya Farmasi Velvet mat likit rujlar 2019 Mart Kataloğu da indirimde!

Eğer dudağınızda kremsi bir bitiş arıyorsanız ve dudağımızın tüm gün nemli kalmasını istiyorsanız Farmasinin yeni ruj serisi ile  çekici dudaklara kavuşabilirsiniz. Farmasinin yeni rogue serisi ile uzun süre kalıcı renkler, makademya yağı ile nemli dudaklar sizleri bekliyor!

 Farmasi 2019 Mart kataloğunda hem tekli farlar da hem de üçlü far paletlerinde indirimler sizleri bekliyor!

Günün her saatinde etkili bakışlara kavuşmak için ipeksi yumuşaklık, ince yapıdaki yüksek pigmentasyona sahip tekli farları denemek için tam zamanı! Farlar indirim ile mart kataloğunda sizlerle!

İndirimler için 2019 Mart Kataloğunu değerlendirin ve renkli kozmetik ürünlerindeki indirimleri takip ederek sayfamızda online ve güvenli bir şekilde satın alın.

Ürünlerini sayfamızda online ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi sayfanın üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurarak Farmasiye Ücretsiz üye olabilirsiniz. Böylece Farmasi danışmanı ünvanınız ile yapacağınız alışverişlerde %30 %40 daha uygun fiyattan satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş