01/12/2019

Farmasi 2019 Kasım Kataloğu

Farmasi 2019 Kasım kataloğu yayınlandı! Her ay yepyeni indirimler ve fırsatlar ile bizleri şaşırtmaya devam eden Farmasi!nin bu ayki en popüler ürünü Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli!

Kırmızı biber özleri ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde baş boyun ve omuz bölgelerinizde rahatlatıcı bir masaj keyfi sunarken gerginlik hissinin giderilmesinde yardımcı olur! Ayrıca Dr Cevdet Tuna biberli masaj jelini düzenli bir şekilde kalça, basen ve göbek bölgenize masaj ile uyguladığınızda çatlak görünümünü ve selülit görünümünün azaldığını da fark edeceksiniz.

Sizde bu işlevsel ürünü evinizde bulundurmak istiyorsanız O halde Farmasi 2019 Kasım kataloğunu mutlaka değerlendirmelisiniz Farmasi’nin en sevilen ve her evde bulunması gereken bir başka ürünü ise Alaska masaj jelidir.

Alaska masaj jeli soğutucu etkiye sahiptir. İçeriğinde okaliptüs yağı bulunur. Cildinizin nem dengesini korurken cildinizi anında rahatlatır. Özellikle burkulma İncinme gibi durumlarda kemik üstüne uygulandığında anında rahatlatıcı etkiye sahip olan Dr Cevdet Tuna Alaska masaj jeli düzenli olarak kullanıldığında rahatlatıcı etkisi ile sizleri uykuya da hazırlayacaktır.

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz Ayrıca online kataloğu inceleyerek ürünler ve fırsatlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.