01/12/2019

Farmasi 2019 Aralık Kataloğu

Aralık ayının gelmesi ile birlikte Farmasi’nin indirimler ve fırsatlarla dolu 2019 aralık kataloğunda yayınlanmış bulunuyor. Farmasi 2019 Aralık kataloğunda Bio Home serisinde büyük indirimler sizleri bekliyor. Farmasi Bio Home serisi doğa dostu çevre dostu yaklaşımı ile doğal içerikler sayesinde evinizi dört dörtlük temizlemeye yardımcıdır. Farmasi MR wipes Bio Home serisi cilt dostudur. Kalıntı bırakmaz, konsantre formülüdür, doğada çözünür, doğal yağlar içerir.

Farmasi MR wipes Bio Home çok amaçlı temizleyici bu ay indirimde!

Farmasi MR wipes Bio Home çok amaçlı temizleyici saf sabun kokusu ile evinizde mis gibi bir hava estirirken çocuklarınızın odasında ve hatta kıyafetlerinde kullanabileceğiniz kadar temiz içeriğe sahiptir. Taze kokusu uzun süre kalıcıdır. Durulama gerektirmez. Sizde %55 e varan indirimler ile Farmasi Mr wipes Bio Home konsantre çok amaçlı temizleyiciyi denemek istiyorsanız bu ay tam zamanı!

Farmasinin Mister wipes konsantre siyahlar için sıvı çamaşır deterjanı da mutlaka denemeniz gereken ürünlerden!

Siyahın asilliğinden ve klasikliğinden vazgeçemiyorsanız fakat siyah kıyafetlerinizi birkaç yıkama sonrası grileşmesi canınızı sıkıyor ise o halde henüz MR wipes konsantre siyahlar için sıvı çamaşır deterjanı ile henüz tanışmadınız demektir. O halde ne bekliyorsunuz ?

Bu ay tanışmak için tam da sırası!

Farmasi MR wipes konsantre siyahlar için sıvı çamaşır deterjanı siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın İlk günkü rengini korur. Hem el hem makine kullanımına uygundur. Tüm Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.