Dr Cevdet Tuna Detoks Maske

Dr Cevdet Tuna Detoks Maske

Çevre kirliliğinden, hava kirliliğinden, makyaj kalıntılarından, yeme içme bozukluğundan, Stresten dolayı cildiniz zamanla donuklaşır, sağlıksız görünür.. Aynı zamanda aktif şekilde sivilce sorununa sahip olabilirsiniz.. Nasıl ki vücudumuz için Detoks yaparak faydalı yiyecekleri bünyemize alıyorsak cildimiz için de en azından haftada bir gün Detoks maskesi uygulamamız gerekiyor. Detoks maskesi sayesinde cildimizde bulunan fazla kir ve yağ cildimizden uzaklaşacak, gözeneklerimiz açılacak ve cildimizde oluşmuş matlık donukluk tamamen kaybolacak, yerini sağlıklı bir ışıltıya bırakacaktır.

Dr Cevdet Tuna Marine kompleks ile zenginleştirilmiş Detoks maskesi ile cildinizi eski sağlığına geri kazandırın!

Cildinizi hem temizleyen, hem yenileyen, ışıldamasına yardımcı olan, hem de gözeneklerinizin derinlemesine temizlenmesi için aktif bileşenler bulunduran Dr Cevdet Tuna Detoks maske her kadının bakım dolabında bulunması gereken maskelerin başında yer alıyor!

Soyulabilen bir maske olduğundan dolayı ya gözeneklerin içerisindeki kir ve yağa ulaşarak tamamen yüzeye çıkmasına ve soyulduğu anda gözeneklerinizin daha temiz görünmesine yardımcı olan bir maskedir. Her gün uygulanan makyaj, stres ve kötü beslenmenin ciltteki olumsuz etkilerini silmek için bu maske tam sizlik!

Dr Cevdet Tuna soyulabilir Detoks maskesi her zaman yanınızda!

Termal sudan iki kat daha fazla mineral içeren Marine komple gözenekleri sıkılaştırıp , görünümlerini azaltmayı vaad ediyor! Denizin dibinden çıkartılan bu özel formül mineral bakımından zengindir. Mineral bakımından zengin olan oligomer biopterin sayesinde cildinize canlılık ve parlaklık kazanırken aynı zamanda gözenekleriniz daha sıkı görünecektir.  Cildinizin ekstra temiz kalmasına yardımcı olabilir denizden gelen bu mucizevi içeriği bir maske ile buluşturan Dr Cevdet Tuna soyulabilen Detoks maskeyi mutlaka denemelisiniz!

Yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uyguladıktan sonra iyice kuruduğundan emin olun yaklaşık 25-30 dakika sonra maskeyi cildinize koyarak çıkartın, haftada birkaç gün uygulayabilirsiniz

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilir sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna Marina kompleks Detoks maskesi 1104165 80 ml

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir