Dr Cevdet Tuna Altın Maske

Dr Cevdet Tuna Altın Maske

Farmasi güzellik ve bakım ürünlerinü kategorisine her geçen gün yeni bir ürün ekleyerek yenilikleri takip ediyor! Şimdi Dr Cevdet Tuna altın maske sizlerle! Farmasi Dr Cevdet Tuna altın maske acai Kompleksi ile zenginleştirilmiş sıkılaştırıcı bir maskedir.

Altın maske ile besleyici lüks bakım!

Acai Kompleksi ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cildinizi beslemeye yardımcı olur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlarken içerisindeki altın yansımaları ile sağlıklı bir ışıltı ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Eğer siz de uzun süredir mat donuk ve sağlıksız görünen cildinizden şikayetçiyseniz cildinizi onarmak, canlandırmak, beslemek ve sıkılaştırmak için Dr Cevdet Tuna altın maskeyi mutlaka denemelisiniz.

Cildinizde stresten, yeme bozukluğundan veya çevre kirliliğinden dolayı oluşmuş donukluk ve matlık problemini anında gideren Dr Cevdet Tuna altın maskeyi yüz ve boynunuza uygulayarak haftada bir gün kendinize lüks bir bakım yapabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna altın maskeyi yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayıp kuruması için 25-30 dakika beklemeniz yeterli. Soyulan bir maske olduğu için eşit miktarda uygulamanız daha kolay bir kullanım açısından önemlidir. Tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra soyarak çıkartabilirsiniz. Soyma işlemi esnasında aynı zamanda açık gözenekleriniz küçülecek siyah noktalarınızdan arınmış olacaksınız ve altın maskenin verdiği mineral bakım ile cildiniz sağlıkla ışıldayacak, ışıl ışıl parlayacak!

Stresten yorgunluktan uykusuzluktan donuklaşan, matlaşan cildinize lüks bir bakım için Dr Cevdet Tuna altın maskeyi deneyebilirsiniz!

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak sizde Farmasi’ye Ücretsiz üye olabilir ve ücretsiz Üye olduktan sonra Farmasi danışmanı ünvanı ile yapacağınız alışverişlerde %30 %40 daha indirimli fiyatla satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna altın maske 80 ml 1104164

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir