02/28/2018

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi

Farmasi laboratuvarların da özel olarak geliştirilmiş olan Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi, içermiş olduğu çay ağacı yağı ile cildinizi kurutmadan, etkili bir şekilde derinlemesine tazeler ve temizler. Cilt üzerinde ki pürüzlerin azalmasına ve fazla yağın emilmesinde Kil içeriği yardımcı görevi üstlenir.

 Farmasi Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi

Kil Maskesi Faydaları

 • Cilt dokusunu dengeler
 • Yağlı görünümü azaltır.
 • Ciltteki fazla sebumu temizler.
 • Pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm sağlar.
 • Parlak görünümü ortadan kaldırır.
 • Akneleri temizler.
 • Cilde rahat bir nefes aldırır.
 • Gerçek bir canlanma sağlar.

Hangi Cilt Tipleri Kullanabilir ?

Farmasi çay Ağacı Kil Maskesi, akneli, yağlı ve karma ciletler için özel tasarlanmıştır. Özel Formülünde muhteva etmiş olduğu, Çay Ağacı Yağı ile cilt yapısını dengeleyerek, cildi derinlemesine temizler. Cilt gözenekleriniz de birikmiş olan yağ temizlenirken, aynı zamanda gerçek bir canlanma ve rahatlamanın keyfini yaşayacaksınız!

Kil Maskesi Nedir?

Eski çağlardan günümüze dek cildi pürüzsüz bir hale getirerek güzelleştirmek için kullanılan cilt maskelerinin favorisi olan beyaz kil, granit kayaların doğal yollarla aşınması sonucu doğal olarak elde edilir. Muhtevasında son derece faydalı mikro elementler ve mineraller barındıran beyaz kil maskesi, cildin canlanmasına, gözeneklerin küçülmesine, temizlenmesine ve cildin yumuşak bir yapı almasına son derece etkin rol oynar.

Kil Maskesi Kullanımı:

 1. Adım : Temizlenmiş olan cildinize, dudaklarınızı ve göz çevrenizi dışarıda bırakacak şekilde ince bir örtü halinde uygulayınız.
 2. Adım : Kil maskesi kuruyana dek bekleyiniz.
 3. Adım : Dairesel hareketler eşliğinde masaj yaparak temizleyerek durulayınız.

Hafta 1 veya 2 kez kullanılması idealdir.

Cildinizi ferahlatan ve derinlemesine temizleyen Çay Ağacı yağı Kil Maskesi ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Girişimci olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasiden güncel haberlerin yer aldığı, indirimli ürünler, kampanyalar ve daha bir çok fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi girişimci olmadan Farmasi Katalog dan seçtiğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.