03/01/2018

Farmasi Aynısefa Yağı Serisi Yüz Bakımı

Yüz Bakımı Aynısefa Yağı Serisi

Kurusu ve Hassas Cildiniz için Aynısefa Yağı Serisi

Hassas ve Kuru Bir Cilt Neden Nemlendirilmelidir!

Hassas ve kuru bir yapıya sahip olan ciltler çevresel ve dış faktörlerden rahatlıkla etkilenir. Özellikle soğuk geçen kış aylarında atmosferdeki nem oranının düşmesi sonucu cilt nemini kaybeder;

 • Ciltte kuruluk başlar,
 • Gerginleşir,
 • Kaşınır ve kızarır,
 • Çatlaklar oluşur,
 • Pul pul dökülmeler başlar,

Aynısefa Yağı

Geçmişten günümüze kadar, uzun asırlardan beri doğal nemlendirici olarak kullanılmaktadır. Yatıştırıcı etkisi ile cildin hassasiyetini azaltır. Özellikle kuru cilt yapısında besleyici ve onarıcı etkiye sahiptir. Aynısefa yağı cilt altındaki ölü hücrelerin hızla dışarı atılmasını sağlar, ayrıca hücre yenilenmesini hızlandırır.

Farmasi Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Serisi

Farmasi Aynısefa Yağı Serisi

İşte Reçeteniz

 1. Adım : Aynısefa Yağı Yüz Yıkma Jeli :Temizle!
 2. Adım : Aynısefa Yağı Yüz Temizleme Toniği : Tonikle!
 3. Adım : Aynısefa Yağı Yüz Kremi : Nemlendir!
 4. Adım : Aynısefa & Avakado Yağı Nem Maskesi : Gece Koruması için Maskele!

Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Bakım Serisi

Aynısefa Yağı Yüz Yıkma Jeli

Aynısefa yağı yüz yıkama jeli ni diğer temizleyicilerden ayıran en önemli özelliği; Farmasi laboratuvarlarında BIO- LIPID teknolojisi ile özel olarak üretilmiştir.

Katmanlı olan Bio-Lipidler hassas cilt bariyeri yapısına benzer özelliği ile cildinize rahatlıkla uyum sağlar. Cildi temizleme esnasında yumuşatma ve yoğun nemlendirme sağlar.

Kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere bir miktar ılık su ile elinizde köpürtün ve ardından nazik hareketler ile, masaj yaparak yüzünüze sürünüz. Ardından ılık su ile durulayınız.

Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz  Yıkama Jeli

1104149/225 ML

Aynısefa Yağı Yüz Temizleme Toniği

Nemlendirilmiş ve rahatlayan cilt üzerinde kalan son pürüzleri derinlemesine temizler. Cildinizi nemlendirici bakım kremine hazırlar.

 • Cildin Ph dengesini düzenler,
 • Nem kazandırır,
 • Bakım kreminin daha iyi emilmesini sağlar,
 • Cildi nemlendirip rahatlatır,
 • Cilt yüzeyindeki son pürüzüleri temizler,
 • Cildi Aynısefa Yüz Bakım Kremine hazırlar.

Kullanımı

Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jelinin ardından Aynısefa Yağı Yüz Temizleme Toniğini uygulayınız.

Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Temizleme Toniği

1104144/ 225 ML

Aynısefa Yağı Yüz Kremi

Farmasi Aynısefa Yağı uzun süre suyu ciltte kalmasını sağlayarak, cildinizin etkili ve yoğun bir biçimde nemlenmesini sağlar. Yüzünüzün tüm bölgesinin nem ihtiyacını karşılar.

Kullanımı

Aynısefa Yağı Yüz temizleme Toniği nin ardından, nazik ve dairesel hareketler ile tüm yüz bölgesine Aynısefa Yağı Yüz kremi ni uygulayınız.

Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Kremi

50 ML 1109204

Aynısefa & Avakado Yağı nem Maskesi

Özellikle cildinizin yoğun nem ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda uygulayınız. Yatmadan hemen önce bütün boyun ve yüz bölgesine yayarak sürünüz. Tüm gece suresince cildinizde bırakınız ve derin bir uykuya dalınız. Sabah kalktığınızda ılık su ile yüzünüzü durulayın. ardından nemli bir pamuk yardımı ile cildinizi siliniz.

Kullanımı

Etkin ve iyi bir sonuç almak için hafta 1 veya 2 kez uygulanması tavsiye edilir. Özellikle göz ve dudak temasından kaçınınız.

Farmasi Uykuda nem maskesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. C. Tuna Aynısefa & Avakado Yağı nem Maskesi

50 ML /1104146

Hassas ve Kuru Cildiniz için Aynısefa Yağı Serisi Yüz Bakım Ürünleri ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Girişimci olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasiden güncel haberlerin yer aldığı, indirimli ürünler, kampanyalar ve daha bir çok fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi girişimci olmadan Farmasi Katalog dan seçtiğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.

Aynısefa Yağı Faydaları için tıklayınız