02/26/2018

Farmasi Aktif Karbon Serisi

Aktif Karbon

Yıpranmış ve Yorulmuş Ciltlerin Çaresi Farmasi Aktif Karbon Serisi!

Cildimizde gözle görülebilen kusurlar, siyah noktalar, soluk cilt ve halsizlik v.b tüm şikayetlerin en önemli sebebi, vücudumuzda biriken toksinler sebep olabilmektedir. Toksinler vücudumuzun salgıladığı bir takım zehirli maddeler olup, vücut doğal yollarla bunları dışarıya atar. Fakat özellikle günümüz sağlıksız beslenme ve hava kirliliği gibi etkenler nedenler bu toksinlerin vücudumuzda birikmesine sebep olurlar. 

Cilt Gözenekleri Neden Tıkanır

Etkin Temizleme ve Arındırma Yeterlimi?

Aktif Karbon Nedir?

İlk kullanımına, kimyasal zehirlenmelere karşı gaz maskelerinin yapımında ve sur arıtma işlemlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Aktif karbon uzun süre periyotları boyunca toprak altında kalarak, kömürleşmiş bir yapıya sahip olan bitki artıklarının, bir miktar ısıya maruz bırakılması sonucu meydana gelir. Aşırı yüksek sıcaklıklar ile işlenerek “aktive” hale getirilir. Oluşan karbonun gözenekli dokusunun negatif elektrik yüklü olması, gaz ve toksinler gibi pozitif yüklü molekülleri kendine çekmesini sağlar.

Farmasi aktif karbon

Aktif Karbon

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Serisi

Temizlenmiş Gözenekler ile Yepyeni Bir Görünüm!

Derin gözeneklere saklanmış toksinleri kendine çekerek, cildinize detoks etkisi yapar,

Cildinizde birikmiş fazla yağı derinlemesine temizleyerek, PH dengesini korur ve siyah nokta oluşumunu engeller.

Mıknatıs etkisi ile, yorgun ve yıpranmış gözenekler içerisinde biriken kir, yağ ve ölü hücre kalıntılarından cildinizi arındırır.

Cildinizi derinlemesine temizleyerek, onarıcı bakım sağlar ve yorgunluğu ortadan kaldırarak, cansız ve mat görünüm ortadan kalkarak, ışıl ışıl bir görünüm kazandırır.

Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Serisi

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Serisi

Aktif Karbon Serisi ve Cilde Faydaları

 • Aktif Karbon Faydaları

  Gözenekleri temizler,

 • Cildi toksinlerden arındırır,
 • Yağ ve kir kalıntılarını temizler,
 • Siyah nokta oluşumunu engeller,
 • Cildin PH dengesini sağlar,
 • Mat ve cansız görünümü ortadan kaldırır,
 • Onarıcı bakım sağlar,
 • Cilt yorgunluğunu giderir,
 • Işıl ışıl pürüzsüz bir görünüm sağlar.

 

 

 

 

aktif karbon serisi uygulama

Aktif Karbon Serisi Uygulama

 Dr. C. Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli

İlk adım olarak kullanarak, Cildinizi Kusursuz bir Güzellik ile Rahatlatın! 

Cildinizde gün boyunca birikmiş olan yağ, toksin ve kirleri derinlemesine arındırarak, cildinizi yenileyerek rahatlatır.

Kullanımı: Sabah ve Akşam olmak üzere günde 2 kez olarak uygulayınız. Bir miktar jeli ılık su yardımı ile köpürterek nazikçe uygulayınız. Ardından ılık su ile durulayınız.

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Serum

2. Adım olarak Aktif Karbon Siyah Maskeden önce serum kullanarak, gözenekleri yumuşatarak açar, derin gözenekler içerisinde ki oluşan yağ, kir kalıntıları ve ölü hücreleri mıknatıs etkisi ile yüzeye çekerek, kullanacak olduğumuz maskenin etkisini iki kat artırır.

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Serum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı: Haftada 1-2 kez uygulayınız. Uygulama sonrası kuruması için 3 dk bekleyiniz. Ardından Aktif Karbon Siyah Maske yi uygulayınız.

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

3. Adım olarak Aktif Karbon Serum uygulamasından sonra uygulanır. İçeriğindeki aktif karbon sayesinde; cildinizdeki ölü hücre, yağ kir ve siyah noktaları mıknatıs gibi çekerek temizler.

Kullanımı : Hafta 1 veya 2 kez uygulayınız. Aktif karbon serumun ardından kalın bir tabaka halinde boyun ve yüz bölgesine sürünüz. 25-30 dk kuruması için bekleyiniz. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartınız.

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

  Dr. C. Tuna Aktif Karbon Tonik

4. ve son adım olarak; derinlemesine temizlenmiş olan cildinize Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik uygulayınız. Geride kalmış olan zor çıkan kalıntıları temizler. İçeriğinde ki Marine Water bileşiği sayesinde barındırdığı mikro elementler ile temizlenmiş ve genişleyen gözenekleri minerallerce zenginleştirir. Ardından sıkılaştırarak küçültür, dış etkenlere karşı korur, aydınlık ve berrak bir ışıltı kazandırır.

Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanımı uygundur. Pamuklu bir bez yardımı ile yüz ve boyun bölgenizi nazikçe temizleyin.

Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Tonik

 

 

Sağlığınız ve güzelliğiniz için şifa kaynağı olan Farmasi Aktif Karbon Serisi ürünlerini %40  indirimli fabrika fiyatına almak için Farmasi Girişimci olunuz.